2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 22 maja 2024

Brukasz / Ogrodnik - praca sezonowa - Niemcy

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Niemiecka firma z ponad 115-letnią tradycją w branży budownictwa krajobrazowego i obiektów sportowych szuka pracownika sezonowego na stanowisko:

Brukarz / Ogrodnik

Miejsce pracy: Niemcy – Augsburg i okolice

Zadania:

  • Pielenie/koszenie trawnika, prace pielęgnacyjne,

  • Wyrównywanie podłoża,

  • Kładzenie kostki brukowej,

  • Cięcie kostki brukowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie z zakresu prac budowlanych/ogrodniczych i kształtowania krajobrazu.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę na czas określony – praca sezonowa,

  • Zakwaterowanie: jeżeli wymagane (przyczepa mieszkalna lub kontener),

  • Godziny pracy: 7.00 - 16.30 na miejscu budowy,

  • Średnio 169 godzin pracy w miesiącu,

  • Stawkę godzinową w zależności od wykonywanych czynności i predyspozycji - 1). 12,69 – 14 Euro, 2). 14 -16 Euro/h.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Ogrodnik” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 920154804