2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Piekary Śląskie
Dodane 02 maja 2024

Brand Manager - Specjalista ds rozwoju marki

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BUFOR GROUP SP. Z O. O.

Jesteśmy firmą handlową specjalizującą się w produkcji i sprzedaży suplementów diety, dbającą o zdrowie i dobrostan naszych klientów. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

BRAND MANAGER

Rola: Jako Brand Manager będziesz kluczową postacią w kształtowaniu i rozwijaniu naszych marek suplementów diety. Będziesz odpowiedzialny za całościową strategię marki, w tym rozwój produktów, ofertę produktową, wizerunek marki oraz zapewnienie dostępności naszych produktów dla klientów. Twoja praca będzie miała bezpośredni wpływ na wzmocnienie pozycji naszej marki na rynku oraz na zdrowie i dobrostan naszych klientów.

Kluczowe Obowiązki:

  • Opracowywanie i realizacja strategii marki oraz planów marketingowych w celu zwiększenia rozpoznawalności i preferencji naszej marki.

  • Zarządzanie cyklem życia produktu - od koncepcji, przez rozwój, aż po wprowadzenie na rynek.

  • Współpraca z działem produkcji i logistyki w celu zapewnienia optymalnej dostępności produktów.

  • Prowadzenie badań rynkowych i analiz konkurencji, aby informować o decyzjach strategicznych.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami i dostawcami.

  • Nadzorowanie tworzenia i dystrybucji materiałów marketingowych.

  • Planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży suplementów diety lub pokrewnej.

  • Znajomość rynku suplementów diety i branży fitness będzie dodatkowym atutem.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

  • Silne umiejętności analityczne i strategiczne myślenie.

  • Samodzielność w działaniu oraz gotowość do budowania i zarządzania zespołem.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji od wyników.

  • Możliwość pracy w młodym i zaangażowanym zespole.

  • Realny wpływ na rozwój marki i kształtowanie trendów na rynku zdrowia i fitness.

  • Środowisko pracy, które wspiera kreatywność i innowacyjność.

Miejsce pracy: Piekar Śląskich.

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem platformy OLX.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 910819193