2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Łódzkie
  6. Lakiernik, blacharz - Łódź
  7. Lakiernik, blacharz - Widzew
Dodane Dzisiaj o 10:53

Blacharz samochodowy - Serwis autoryzowany - Łódź

Wynagrodzenie

8 500 - 12 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, Autoryzowanego Serwisu Napraw Blacharsko-Lakierniczych z Łodzi, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

Blacharz samochodowy

Miejsce pracy: Łódź (Widzew)

Zadania:

  • Naprawa samochodów po wypadkach w oparciu o dostępną technologię (głównie blacharka samochodowa, wymiany elementów nadwozia, usuwanie wgnieceń)

  • Wymiana i naprawa uszkodzonych poszyć zgodnie z zaleceniami producenta, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii

  • Przestrzeganie obowiązujących standardów wewnętrznych i zewnętrznych, postępowanie wg procedur, przestrzeganie przepisów bhp i p-poż.

  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz powierzone narzędzia

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku pracy w serwisie samochodowym

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w dużym, nowocześnie wyposażonym serwisie popularnych marek samochodowych

  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku 6-14 i 14-22

  • Wynagrodzenie stałe + rozliczenie sprzedanych godzin (miesięcznie) + premia kwartalna

Zainteresowanych zapraszamy do wysłania CV bądź kontaktu na nr tel. 60*******86

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 910319831