2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 01 maja 2024

Biuro Rachunkowe w Śródmieściu zatrudni osobę na stanowisku księgowej

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Biuro Rachunkowe w Śródmieściu poszukuje osoby na stanowisko księgowej

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie i księgowanie dokumentów ,

  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • Naliczanie wynagrodzeń

Wymagania:

  • Wykształcenia kierunkowego (Rachunkowość i Finanse, Księgowość lub pokrewne),

  • Doświadczenia na stanowisku księgowego,

  • Umiejętności prowadzenia ksiąg rachunkowych pod nadzorem przełożonych,

  • Znajomości przepisów podatkowych oraz przepisów Ustawy o Rachunkowości,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • Znajomości programu finansowo-księgowego (znajomość INSERT będzie dodatkowym atutem),

  • Wysokich zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zaangażowania

Oferujemy:

  • Pracę w miłej atmosferze,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Pracę w pełnym/niepełnym wymiarze czasu pracy (elastyczny czas pracy).

Prosimy o przesyłanie CV wraz z podaniem oczekiwań finansowych BRUTTO.

Proszę również o dodanie klauzuli:

  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914164167