2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Biały Bór
Dodane 22 maja 2024

Betoniarz / Zbrojarz

Lokalizacja

Biały Bór

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MD Budinvest ma swoją siedzibę w miejscowości Biały Bór. Jesteśmy producentem materiałów i prefabrykatów betonowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym, cieszącym się zaufaniem naszych Klientów. Zajmujemy się produkcją elementów prefabrykowanych z betonu.

Obecnie do naszej fabryki poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

·        Praca w zakładzie przy produkcji prefabrykowanych elementów ·        przygotowywanie zbrojeń pod elementy prefabrykowane.

·        zalewanie betonem.

·        pielęgnacja powłoki.

·        praca zgodnie z wymaganiami technicznymi

WYMAGANIA:

sprawność fizyczna

wysoka motywacja do pracy

samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

terminowość,

umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

·        wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych predyspozycji oraz zaangażowania ·        umowa o pracę

·        praca w stabilnej firmie nastawionej na rozwój

·        możliwość przyuczenia

·        pakiet świadczeń socjalnych Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV  lub telefonicznie (94) 37 577 31 lub 795 518 761

Lokalizacja

Biały Bór,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Biały Bór
ID: 693641293