2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 10 maja 2024

Barman / Barmanka

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • Bracka 3, Stare Miasto, Kraków, małopolskie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie

  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa, pełny etat

  • pracownik fizyczny

  • praca stacjonarna

  • szukamy wielu kandydatów

  • запрошуємо працівників з україни

  • Praca zmianowa:

    tak, 2 zmiany

  • Dni pracy:

    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta

  • Godziny pracy:

    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny

  • Możliwa praca w godzinach nocnych:

    tak

  • Tryb wypłaty:

    miesięczna

  • System wynagrodzeń:

    stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki + napiwki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez przyjazne podejście, szybką obsługę oraz udzielanie informacji o ofercie.

  • Sprzedaż, przygotowywanie i serwowanie napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych zgodnie z recepturami i standardami firmy.

  • Prowadzenie kasy, przyjmowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych, obsługa systemów płatności oraz dbanie o dokładność rozliczeń.

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy, w tym utrzymanie porządku przy barze i zachowanie higieny przy przygotowywaniu napojów.

  • Pomaganie w promocji pubu poprzez zachęcanie klientów do korzystania z oferowanych usług, udział w organizacji imprez tematycznych, konkursów czy promocji specjalnych.

  • Tworzenie przyjaznej i przyjemnej atmosfery w pubie poprzez interakcje z klientami, dbanie o komfortowe warunki oraz organizowanie rozrywki.

  • Skuteczna komunikacja z zespołem oraz zarządem pubu w celu informowania o problemach, potrzebach i sugestiach dotyczących działalności

  • Odpowiedzialność za kontrolę stanu magazynowego, dbanie o odpowiednie przechowywanie towarów oraz minimalizowanie strat.

  • Znajomość i przestrzeganie przepisów dotyczących sprzedaży alkoholu oraz dbanie o bezpieczeństwo klientów.

  • Uczestnictwo w szkoleniach dotyczących technik barmańskich, obsługi sprzętu oraz przepisów bhp.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość różnorodnych drinków oraz umiejętność ich przygotowywania

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta

  • Szybkość działania i sprawność w obsłudze baru

  • Posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia

  • Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczność i gotowość do pracy w zmianowych systemach

  • Znajomość podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa w miejscu pracy

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku barman / barmanka

To oferujemy

  • Praca w przyjaznej atmosferze

  • Miejsce pracy w centrum Krakowa

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 917447336