2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Janki
Dodane 12 kwietnia 2024

Barista/Baristka Magia d'italia

Wynagrodzenie

27,70 - 28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Janki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jesteśmy siecią lodziarnio-kawiarni, gdzie lody rzemieślnicze są naszym flagowym produktem, a w towarzystwie aromatycznej kawy pragniemy przenieść naszych gości w klimat włoskich lokali.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych osób do lokalizacji na terenie Janek w zakresie 1/2, 3/4, 4/4 etatu lub/i weekendy.

To oferujemy

  • pakiet szkoleń

  • pracę w młodej szybko rozwijającej się firmie z dużymi możliwościami rozwoju

  • umowę zlecenie

  • premie za dobre wyniki

  • pracę w młodym zespole

  • stałą stawkę godzinową wzrastającą wraz ze stażem i doświadczeniem

  • elastyczny grafik pracy

  • zniżki pracownicze

Nasze wymagania

  • pozytywne nastawienie i motywacja do pracy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, także weekendy

  • chęć do nauki i rozwoju

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, bądź gotowość do ich wyrobienia

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie kawy oraz innych napojów zgodnie z recepturami firmy

  • obsługa ekspresu do kawy oraz innych urządzeń znajdujących się w kawiarni

  • przygotowywanie deserów w tym deserów lodowych

  • obsługa klienta oraz przyjmowanie i realizacja zamówień zgodnie z standardami firmy

  • dbałość o czystość i porządek w kawiarni oraz na stanowisku pracy

  • współpraca z zespołem i przejmowanie obowiązków kolegów z pracy w razie potrzeby

  • rozliczanie kasy po zakończeniu zmiany

  • nadzór nad stanem zapasów produktów kawowych i innych materiałów eksploatacyjnych w kawiarni

  • wykonywanie innych zadaniach zleconych przez przełożonego

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do STUDIO SPORTSWEAR i NESS Tomasz Korczak z siedzibą w: Aleja Józefa Grzecznarowskiego 2, 26-600 Radom (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 848779132