2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Dolnośląskie
  6. Programista - Świdnica
Dodane 27 maja 2024

Backend JS Developer - praca stacjonarna Świdnica

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą programistyczną Effectivity - software house z siedzibą w Świdnicy.

Tworzymy dedykowane aplikacje webowe, konfiguratory produktów, utrzymujemy serwisy oraz budujemy sklepy online oraz strony internetowe. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Backend JS Developer, która wesprze nasz zespół w tworzeniu projektów dla naszych klientów.

Praca stacjonarna w biurze, w Świdnicy.

Jakie będą Twoje zadania?

  • realizacja zadań programistycznych wyznaczonych przez Managera Projektu

  • współpraca z programistami

  • współpraca z Managerem Projektu

Czego wymagamy?

  • znajomości Nest.js

  • znajomości Node.js

  • znajomości TypeScript

  • znajomości Express

  • znajomości GIT

  • znajomości MySQL/ PostgreSQL

Mile widziane:

  • znajomość AWS

  • znajomość Docker

  • wiedza o tworzeniu REST API

Co oferujemy?

  • udział w ciekawych projektach

  • współpracę z doświadczonym zespołem, od którego wiele się nauczysz

  • luźną atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (typ umowy do ustalenia)

  • karta sportowa/bony podarunkowe/wyjazdy integracyjne

  • dogodną lokalizację biura w okolicach rynku w Świdnicy

Dlaczego warto, abyś do nas dołączył?

Nasze biuro stale się rozrasta - kilka przestronnych pokoi pozwala na pracę w skupieniu, a jednocześnie nadal z innymi. Pracujemy stacjonarnie w Świdnicy, w godzinach 8-16, jeśli jednak potrzebujesz innych godzin pracy, to zawsze możemy ustalić najlepsze rozwiązanie.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Prześlij do nas swoje CV.

Z chęcią zapoznamy się z Twoją kandydaturą.

Prosimy o nie zgłaszanie się osób chcących pracować zdalnie.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 918453448