2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Centrum
Dodane 11 maja 2024

Autoryzowany serwis firmy Samsung zatrudni technika urządzeń GSM.

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Autoryzowany serwis urządzeń mobilnych firmy Samsung poszukuje Pani lub Pana na stanowisko technika.

Zajmujemy się naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną telefonów, tabletów oraz zegarków firmy Samsung.

Jeżeli diagnostyka i naprawy drobnych urządzeń elektronicznych nie sprawiają Ci kłopotu a przeszukiwanie najgłębszych zakamarków Androida sprawia Ci przyjemność to może być praca dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

- diagnozowanie oraz naprawa urządzeń przyjętych do naprawy

- wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów elektronicznych

- poprawne raportowanie wszystkich wykonanych napraw w bazie danych

- testowanie urządzenia po dokonaniu naprawy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- umowa o pracę

- praca w godzinach 9.00-17.00, soboty niedziele wolne

- praca w małym, zgranym zespole

- możliwość rozwoju swoich kompetencji, poprzez szkolenia wewnętrzne

- terminowe wypłaty, zawsze na koniec miesiąca

Oczekujemy:

- samodzielność w lokalizowaniu uszkodzeń i prowadzeniu napraw

- zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania

- staranności w raportowaniu napraw

- skrupulatności

- dokładności

- punktualności

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność lutowania i posługiwania się narzędziami pomiarowymi np. multimetrem

- znajomość języka angielskiego

Haalo.pl

Autoryzowany serwis urządzeń mobilnych firmy Samsung

Szczecin, Krzywoustego 22

Na wszystkie oferty odpowiemy, zaprosimy na spotkanie lub napiszemy, że nie zdecydujemy się na spotkanie.

Jeżeli interesuje Cię ta oferta to kliknij poniższy przycisk APLIKUJ , prosimy o złożenie CV oraz listu motywacyjnego.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 838109366