2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kamienna Góra
Dodane 22 kwietnia 2024

Automatyk - utrzymanie ruchu

Lokalizacja

Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma „Kalibra” Sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Jedwabnej 15 w Kamiennej Górze zatrudni pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu – automatyk.

Zadania na stanowisku:

·         przeglądy maszyn produkcyjnych,

·         przeprowadzanie diagnostyki maszyn produkcyjnych,

·         usuwanie awarii i usterek.

Wymagania

·         wiedza z zakresu automatyki , robotyki i systemów sterowania maszyn,

·         znajomość: budowy maszyn, pneumatyki, hydrauliki,

·         czytanie schematów elektrycznych,

·         umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowych,

·         doświadczenie zawodowe minimum rok.

Zakład oferuje:

- stabilne zatrudnienie,

- świadczenia pozapłacowe (pakiet medyczny),

- świadczenia socjalne.

Lokalizacja

Kamienna Góra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kamienna Góra
ID: 913654259