2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Pułtusk
Mardom
Dodane 21 maja 2024

Automatyk – elektryk

Lokalizacja

Pułtusk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

- prefabrykacja szaf sterowniczych do maszyn przemysłowych zgodnie z schematem,

- wprowadzanie poprawek w schematach,

- opisywanie przewodów/komponentów,

- instalacja czujników, silników, elementów automatyki, przewodów,

- rozwiązywanie problemów związanych z automatyką/elektryka,

- aktywne uczestnictwo w uruchomieniu urządzenia,

- współpraca z poddostawcami komponentów,

- wsparcie w pracach mechanicznych,

- udział w montażu urządzeń u Klienta (częstotliwość wyjazdów kilka dni co 2 miesiące).

Oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie,

- stabilne zatrudnienie,

- pracę w przyjemnych warunkach na hali,

- wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów,

- pracę przy projektach wykorzystujących najnowocześniejszą technologię,

- wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

- szkolenia i możliwość awansu (projektowanie schematów, dobór AKPiA, programowanie PLC, robotów przemysłowych itp.).

Nasze oczekiwania:

- wysoka jakość wykonywanych zadań,

- profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość,

- umiejętność współpracy w zespole,

- znajomość budowy maszyn przemysłowych i zastosowania komponentów automatyki przemysłowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pułtusk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pułtusk
ID: 916651604