2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Bałuty
Dodane 20 maja 2024

Audytor Ankiet Sprzedażowych - Coca-Cola – praca biurowa

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Grupa Żywiec, Danone, KraftHeinz, Algida, mBank.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Aktualnie w ramach rozwoju naszych struktur centralnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Twój zakres obowiązków:

 • Weryfikacja zdjęć ekspozycji wykonanych przez Przedstawicieli Handlowych podczas wizyt w sklepach

 • Tworzenie raportów, zestawień i analiz w programie Excel

 • Weryfikowanie i analiza danych sprzedażowych

 • Współpraca ze strukturami terenowymi

 Nasze wymagania:

 • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programu Excel

 • Dokładność, skrupulatność

 • Operatywność i proaktywność

 • Komunikatywność i umiejętność budowania długotrwałych relacji

 • Systematyczność i samodzielność w działaniu

 • Status ucznia lub studenta (mile widziani studenci studiów zaocznych)

 To oferujemy:

 • Współpracę z największymi korporacjami z branży FMCG

 • Umowę zlecenie

 • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

 • Dofinansowanie karnetu sportowego

 • Stały rozwój wewnątrz struktur Target PRO

 Prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o treści „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO Sp. z o.o. S.K.A. dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych przepisów prawa w celu zatrudnienia” Jeżeli chce Pan/i abyśmy Pana/i dane osobowe zachowali także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO Sp. z o.o. S.K.A. moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Ma Pan/i możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgoda może być wycofana poprzez wysłanie na adres rekrutacja(a)targetpro.pl O zasadach na jakich TARGET PRO Sp. z o.o. S.K.A przetwarzać będzie Twoje dane osobowe informujemy w: [Zasady przetwarzania danych osobowych] targetpro.pl/Pub/KLAUZULA_INFORMACYJNA_TARGET_PRO_W_PRZYPADKU_ZBIERANIA_DANYCH_OD_KANDYDATA.pdf Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadczasz zapoznanie z nimi.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 888555221