2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Wyszków
Dodane 07 maja 2024

Asystentka Biurowa - praca sezonowa w parku wodnym (cze/lip/sie)

Lokalizacja

Wyszków

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Summer Playground - wodny park rozrywki pod Warszawą (przy trasie S8 w stronę Wyszkowa, ul. Góralska 14, 07-230 Słopsk)

O nas: Jesteśmy najbardziej intrygującym miejscem letniego wypoczynku i sportów wodnych w Warszawie i okolicach. Nasze atuty to kilkuhektarowe, krystalicznie czyste jezioro, rozległe piaszczyste plaże, strzeżone kąpieliska oraz bogata oferta gastronomiczna. Posiadamy również bogatą ofertę sportów wodnych i letnich aktywności, w tym wyciąg do wakeboardingu, flyboard, SUP, windsurfing, siatkówkę plażową oraz największy w Polsce dmuchany wodny tor przeszkód z gigantyczną poduszką do skoków!

Stanowisko: Asystentka

Praca stacjonarna w okresie cze/lip/sie również w weekendy.

System pracy rotacyjny: 2 dni pracy/1 dzień wolnego.

Pon-Pt 10:00-18:00, weekendy 10:00-21:00 = około 165h w miesiącu.

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Biura.

  • Codzienne wpisywanie danych magazynowych, sprzedażowych i remanentu do plików online.

  • Przygotowywanie starterów kasowych.

  • Przygotowywanie dokumentów do umów zlecenie dla pracowników.

  • Wystawianie faktur VAT, układanie faktur VAT według kolejności z wyciągu, skanowanie dokumentów i wysyłanie ich mailem do księgowości.

  • Wprowadzanie przelewów do bankowości internetowej.

  • Drukowanie i dostarczanie zgód oraz regulaminów na WTP.

  • Codzienne wprowadzanie danych do systemu kąpieliskowego.

  • Odpowiadanie na wiadomości na profilach społecznościowych Summer Playground.

  • Zarządzanie skrzynką mailową, czytanie i odpowiadanie na wiadomości.

  • Obsługa infolinii.

  • Umawianie grup zorganizowanych na pobyty w Summer Playground.

Oferujemy:

  • Satysfakcjonującą pracę w bardzo przyjaznym otoczeniu.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 5000 zł - 6 600 zł/miesięcznie netto.

  • Wypłata w systemie tygodniowym.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, komunikatywną i gotową do pracy w dynamicznym środowisku, to właśnie Ciebie szukamy! Aplikuj już teraz na stanowisko Asystentki w Summer Playground w Słopsku poprzez formularz OLX!

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 916488307