2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Zatorze
Dodane 14 maja 2024

Asystentka/Asystent logistyki i ofertowania działu elektrycznego

Lokalizacja

Gliwice, Zatorze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma elektryczna poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Asystentka / Asystent logistyki i ofertowania działu elektrycznego

Twój zakres obowiązków:

• przygotowywanie zapytań ofertowych,

• tworzenie kalkulacji ofertowych na bazie dokumentacji, przedmiarów i innych założeń ofertowych,

• przygotowywanie zamówień,

• prowadzenie kalkulacji kosztów budowy,

• kontakt z dostawcami i podwykonawcami,

• ścisła współpraca z działem ofertowania oraz działem realizacji;

Nasze wymagania

• wykształcenie min. średnie techniczne mile widziane wykształcenie o profilu elektrycznym,

• umiejętność przygotowywania kosztorysów (nie jest to warunek konieczny),

• dobra znajomość oprogramowania MS Office,

• znajomość branży elektrycznej w stopniu podstawowym,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny),

• dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,

• prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy: Gliwice, ul. Towarowa

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 16.00

CV prosimy wysyłać na adres: kontakt(małpa)defero-instalacje.pl

Telefon kontaktowy: 4-3-6-5-2-1-5-2-2

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Zatorze
ID: 918212040