2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Śrem
Dodane 08 kwietnia 2024

Asystentka/Asystent kierownika oddziału

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako dostawca i producent wysokiej jakości olejów do smażenia firma GERLICHER jest ugruntowanym partnerem branży gastronomicznej. Oprócz kompleksowej dostawy świeżych olejów firma oferuje swoim klientom unikalny i zrównoważony kompleksowy serwis dzięki innowacyjnemu systemowi FATBACK. Wraz z zaangażowanym i zorientowanym na przyszłość zespołem GERLICHER pragnie wnieść decydujący wkład w zrównoważony, zdrowy świat.

Szukamy pracowników do udanej ekspansji w Polsce.

Asystenta/Asystent kierownika oddziału

KORZYŚCI

  • Bądź pionierem i dołącz do nas w rozwoju w Polsce.

  • Otrzymasz od nas bezpieczne miejsce pracy.

  • Staniesz się częścią nowego, wysokiej jakości zespołu, który ma już miejsce w ponad 26 lokalizacjach w Niemczech.

ZADANIA

  • Zadania związane z codzienną pracą oddziału

  • Tworzenie analiz

  • Realizacja projektów

  • Wsparcie w kwestiach strategicznych

  • Aktywne wspieranie procesów rozwojowych

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

KWALIFIKACJE

  • Ukończone studia wyższe mile widziane

  • pierwsze doświadczenia zawodowe

  • analityczny i ustrukturyzowany sposób pracy

  • komunikatywność

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)

  • Wysoka gotowość do podróży służbowych oraz posiadanie prawa jazdy kategorii B

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Możesz się z tym identyfikować? Aplikuj teraz!

Jeśli lubisz pracę w dynamicznym zespole i zależy Ci na współpracy, poprosimy Cię o przesłanie swojego zgłoszenia przez formularz wraz z Twoimi oczekiwaniami płacowymi. Prosimy o dołączenie CV do swojego zgłoszenia!

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 900875000