2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Warszawa
  6. Inżynieria - Wawer
Dodane 13 maja 2024

Asystenta projektanta instalacji sanitarnych

Wynagrodzenie

3 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Opis

OFERTA PRACY

Firma Kamino Projekt poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku asystenta projektanta instalacji sanitarnych.

Wymagane kompetencje:

  • preferowany kierunek inżynieria środowiska (studenci III, IV, V roku);

  • doświadczenie w projektowaniu;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD (warunek konieczny);

  • bardzo dobra znajomość programów SANKOM;

  • umiejętności projektowania w programie Revit lub chęć nauki;

  • umiejętność opracowywania dokumentacji projektowych, budowlanych oraz wykonawczych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów;

  • umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu pracy własnej;

  • znajomości realiów i specyfiki rynku firm z branży sanitarnej;

  • elastyczności.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji projektowych, budowlanych oraz wykonawczych w oparciu o informacje uzyskane od klienta, zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • tworzenie wsadów technicznych do projektów;

  • wykonywanie obliczeń oraz dobory urządzeń;

  • prowadzenie czynności formalno-prawnych związanych z procesem projektowania;

  • współpraca z architektami oraz pracowniami branżowymi;

  • kontakt z klientem, instytucjami i innymi uczestnikami realizowanych projektów;

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej;

  • obliczanie hydrauliczne instalacji wod-kan;

  • rysowanie instalacji mechanicznych;

  • sporządzanie rysunków wielobranżowych koordynacyjnych z rozwiązywaniem kolizji pomiędzy instalacjami;

  • udział w wizjach lokalnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • poznanie specyfiki pracy w biurze projektowym;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • pracę w biurze - Warszawa Wawer / praca zdalna

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia przy ciekawych projektach;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • elastyczny czas pracy (możliwość pracy w dowolnych godzinach lub pracy zdalnej w domu).

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (cv oraz list motywacyjny) na adres mailowy knowocien(małpa)wp.pl

Warszawa - Wawer

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 918117733