2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Przecław
Dodane 22 kwietnia 2024

Asystent wsparcia sprzedaży

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przecław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Solid Serwis Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo poszukuje pracownika na stanowisko:

Oferujemy:

  • Praca w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Zgrany i zaangażowany zespół specjalistów

  • Karta sportowa dla aktywnych

  • Prywatna opieka zdrowotna

Nasze Oczekiwania:

  • Wysoka komunikatywność pisemna i ustna

  • Umiejętności organizacyjne

  • Sumienność, dokładność i kreatywność

  • Doświadczenie w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi

Podstawowe obowiązki:

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami i dostawcami

  • Kompletowanie, archiwizacja i dbanie o prawidłowy obieg i dokumentów

  • Wsparcie w zadaniach związanych z księgowością i gospodarką magazynową

  • Tworzenie bieżących zestawień i analiz

Prosimy o przysyłania CV w formacie PDF.

www.solidserwis.pl

Lokalizacja

Przecław,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Przecław
ID: 913658135