2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Targówek
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent sprzedaży , obsługa sklepu internetowego.

Wynagrodzenie

4 600 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

OPIS

Jako „Beauty Care Global” – dystrybutor i sprzedawca luksusowych marek kosmetyków, poszukujemy specjalisty do spraw obsługi klienta e-commerce, asystenta sprzedaży, którego cechuje zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz chęć rozwoju. Jeśli jesteś ambitną osobą, która ceni pracę z ludźmi, lubi budować trwałe relacje i potrafi zrozumieć potrzeby Klientów to ta praca jest dla Ciebie.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Mailowe i telefoniczne przyjmowanie i obsługa zleceń Klientów.

  • Obsługa zapytań przychodzących w systemie CRM.

  • Odpisywanie na komentarze/ zapytania klientów na stronie internetowej i Allegro.

  • Prowadzenie rozmów przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług.

  • Rozwiązywanie problemów klientów w możliwie szybkim czasie.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wysoki poziom komunikacji i otwartość na kontakt z klientem.

  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych.

  • Asertywność.

  • Zaangażowanie, zorientowanie na cel.

  • Umiejętność konstruktywnego rozwiązywania napotkanych problemów przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi.

·       Znajomość programu BaseLinker, Allegro, Canva

·       Bardzo dobra umiejętność samodzielnej organizacji pracy, kreatywność, łatwość w pisaniu, pracowitość i solidność.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

  • Ludzie i atmosfera: tworzymy zespół, w którym dobrze się dogadujemy. Naszą siłą jest pasja i współpraca - zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Niestandardowe myślenie: u nas nie ma rzeczy niemożliwych, lubimy wychodzić poza standardy. Cenimy ludzi proaktywnych o szerokim spojrzeniu na biznes.

  • Pracujemy hybrydowo – możesz wybrać ile dni chcesz pracować z domu a ile w biurze – nasze biuro znajduje się w Warszawie, ul. Bukowiecka 92.

  • Zatrudnienie: możesz wybrać dogodną dla Ciebie formę współpracy umowa o pracę lub B2B.

  • Oferujemy premię za sprzedaż połączoną z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym.

  • Produkty którymi będziesz się zajmował/ła, są dostępne dla ciebie w bardzo atrakcyjnych cenach (luksusowe kosmetyki i perfumy)

Zainteresowane osoby poprosimy o wysłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 913673796