2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gliwice
  6. E-commerce (handel internetowy) - Sośnica
Dodane 27 maja 2024

Asystent Sprzedaży

Wynagrodzenie

25 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli jesteś osobą, która sumiennie wykonuje swoją pracę to właśnie Ciebie szukamy.

Jesteśmy firmą hurtowo i detalicznie sprzedającą odzież, obuwie i sprzęt sportowy. Poszukujemy pracownika, który będzie aktywnie wspierał proces sprzedaży i przyczyni się do większej ilości realizowanych zamówień.

Zakres obowiązków:

• Obsługa konta Allegro

• Obsługa sklepu internetowego

• Tworzenie ofert handlowych dla odbiorców hurtowych i realizacja zamówień,

Jakich umiejętności szukamy:

- samodzielna organizacja pracy,

- sumienność i dokładność,

- komunikatywność,

- znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Excel, Word),

- wysoka sprawność w obsłudze wyszukiwarki internetowej,

- dobra znajomość języka angielskiego.

Co możemy Ci zaoferować:

- na początek umowę o pracę na 1/2 etatu,

- wdrożenie na to stanowisko i bieżące wsparcie,

- wynagrodzenie 25 -28 zł / h brutto

- możliwość rozwoju i poszerzenia kompetencji zawodowych,

- niezbędne narzędzia pracy,

- praca w trybie stacjonarnym (Gliwice, pn-pt, godz. 9-13).

Aplikacje (.pdf) zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX.

Do aplikacji proszę dołączyć następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biegosfera Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 715396862