2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Krzyki
Dział Rekrutacji
Dodane 21 maja 2024

Asystent Serwisu FORD

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Do naszego Serwisu Ford we Wrocławiu poszukujemy kandydata na stanowisko Asystenta Serwisu.

Lokalizacja: ul. Bardzka 1, Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wydawanie i przyjmowanie samochodów do napraw, a także obsługa logistyczna pojazdów

  • Przyjmowanie zgłoszeń i definiowanie potrzeb klientów (mailowe i telefoniczne)

  • Prowadzenie dokumentacji prowadzonych prac

  • Współpraca z działem handlowym

  • Wsparcie pracy doświadczonych Doradców

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów

  • Zainteresowanie motoryzacją i chęć poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie

  • Orientacji na rozwój (chęć do poszerzania wiedzy)

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej grupie dealerskiej w Polsce

  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu motoryzacji

  • Realną ścieżkę rozwoju wewnątrz własnych struktur biznesowych

  • Dofinansowany pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport)

  • Żyjemy zdrowo! - cyklicznie organizujemy programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Dofinansowujemy pomysły naszych Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Wspólnie wyjeżdżamy na integracje, organizujemy Mikołajki dla Dzieci i Wigilie pracownicze

  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 916704236