2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Biała Podlaska
Dodane 09 maja 2024

Asystent Projektanta/Stanowisko w dziale projektowym

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Telbial Sp. z.o.o. wykonująca prace projektowe wraz z robotami budowlano-montażowymi w branżach: telekomunikacja oraz elektroenergetyka poszukuje pracowników na stanowisko: Asystent projektanta/Projektant

Opis stanowiska:

Stanowisko w Dziale Projektowania, który zajmuje się projektowaniem oraz dokumentacją budowy podczas realizacji zadań głównie w systemie projektuj i wybuduj.

Zakres obowiązków:

• Opracowywanie/pomoc przy opracowaniu dokumentacji projektowych (koncepcji projektowych, projektów budowlanych, projektów wykonawczych, dokumentacji powykonawczej)

• Wizje lokalne w terenie

• Uzgadnianie projektów z dysponentami nieruchomości.

Nasze wymagania:

• Podstawowa znajomość programów typu CAD (autocad, zwcad itp)

• Biegła obsługa programów i urządzeń biurowych

• Prawo jazdy kat. B

• Umiejętność kreatywnego myślenia oraz pracy w zespole

• Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Dodatkowym atutem będzie:

• Wykształcenie wyższe w kierunkach: Telekomunikacja, Energetyka, Budownictwo, Gospodarka Przestrzenna, Geodezja, Informatyka lub pokrewnych

• znajomość QGIS, NetStork

• Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy projekty(at)telbial.com.pl lub przez olx.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 858461280