2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Łabędy
Dodane 10 maja 2024

Asystent projektanta/Specjalista uzgodnień projektu

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dynamicznie rozwijające się biuro projektowe z siedzibą w Jeleniej Górze szuka do swojego oddziału w Gliwicach pracownika na stanowisko: Asystent projektanta/Specjalista uzgodnień projektu.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie oraz uzgadnianie projektów organizacji ruchu;

  • Przygotowanie wniosków na umieszczenie i zajęcie pasa drogowego, uzgadnianie z zarządcami gruntów terminów wejścia w teren;

  • Rozwóz dokumentacji do właściwych urzędów i jednostek;

  • Przygotowanie zawiadomień o rozpoczęciu robót na podstawie dziennika budowy;

  •  Uczestnictwo w przekazaniach i odbiorach terenów;

  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną;

Wymaganie:

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dokładność, zdolność szybkiego uczenia się;

  • Posługiwanie się w dobrym stopniu pakietem MS Office;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów;

  • Posługiwanie się w dobrym stopniu programami CAD 2D (preferowane AutoCad);

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroenergetyki;

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych – szczególnie elektrycznych;

  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne inżynieryjne (mile widziane);

  • Mile widziana znajomość przepisów: prawo budowlane, prawo energetyczne;

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Niezbędny sprzęt służbowy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Wsparcie teoretyczne i praktyczne doświadczonego mentora;

  • Pracę w młodym zespole;

  • Możliwość rozwoju;

  • Pełne przeszkolenie na stanowisku;

  • Atrakcyjne benmefity.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 720651207