2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Lublin
Dodane 07 maja 2024

Asystent projektanta / projektant branży sanitarnej - Lublin

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis

Twój zakres obowiązków

·       Firma z siedzibą w Lublinie zajmująca się projektowaniem instalacji sanitarnych zatrudni projektanta/asystenta instalacji sanitarnych w zakresie, instalacji wentylacji i klimatyzacji, ogrzewania, chłodzenia, wodno-kanalizacyjnych z doświadczeniem minimum 1 roku na takim stanowisku

 Nasze wymagania

·       Wykształcenie wyższe, branżowe Wydziału Inżynierii Środowiska.

·       Konieczne doświadczenie na stanowisku projektanta lub asystent projektanta minimum 1 oku

·       Umiejętność pracy w zespole.

·       Umiejętność szukania informacji i dociekliwość.

·       Znajomość programów z grupy CAD,

·       Mile widziana znajomość programu Ventpack, InstalSoft, Audytor OZC i innych branżowych, nie umiesz? To Cię nauczymy.

·       Komunikatywność.

 To oferujemy

·       Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie.

·       Możliwość rozszerzenia doświadczenia.

·       Umowę o pracę / zlecenie

·       Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

·       Wynagrodzenie - adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

·       Niezbędne narzędzia pracy.

·       Przyjazną atmosferę pracy.

·       Elastyczne godziny pracy.

 O nas

Miejsce pracy:

Lublin,

Warunki zatrudnienia:

Do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 916685304