2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podkarpackie
  5. Inżynieria - Rzeszów
Dodane 09 maja 2024

Asystent projektanta branży sanitarnej

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie projektów instalacji sanitarnych zewnętrznych oraz wewnętrznych, charakterystyk energetycznych i dokumentów pokrewnych z branży sanitarnej pod nadzorem projektanta,

• uczestnictwo w inwentaryzacjach instalacji istniejących,

• reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego,

• drukowanie i powielanie wykonanych dokumentacji projektowych,

• współpraca z wielobranżowym zespołem projektowym.

Wymagania:

• wykształcenie: absolwent lub student studiów wyższych Inżynierii Środowiska lub kierunku pokrewnego,

• mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych lub na budowie,

• umiejętność obsługi programu AutoCad,

• mile widziana znajomość programów branżowych (Audytor, Instalsoft, programy kosztorysowe),

• dobra organizacja czasu pracy,

• umiejętność szybkiego uczenia się, pracy pod presją czasu, elastyczność, • terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków,

• konieczne czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• udział w realizacji ciekawych projektów

• wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, premie

• dofinansowanie do karty MultiSport

• opieka medyczna

• liczne, wartościowe spotkania integracyjne

• praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 917095138