2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie projektami - Szczecin
  7. Zarządzanie projektami - Centrum
Dodane 23 maja 2024

Asystent projektanta - branża telekomunikacyjna

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma PIOMARTEL Sp. z o. o. jest prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu oraz budowie infrastruktury telekomunikacyjnej. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko asystenta projektanta do oddziału w Szczecinie.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie wizji lokalnych w terenie

  • wykonywanie niezbędnych uzgodnień związanych z procesem projektowym oraz budowlanym

  • opracowanie dokumentacji technicznej (projekt budowlany, wykonawczy, dokumentacja powykonawcza) według wytycznych i standardów Inwestorów

 Wymagania:

  • znajomość środowiska CAD [ZwCAD, AutoCAD] oraz oprogramowania MS Office (Word, Excel)

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym 2-3 miesiące)

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • wprowadzenie w zakres projektowania

  • pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze

  • dostęp i dofinansowanie do karty MultiSport

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.)

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 888357683