2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Małopolskie
  6. Konwencjonalna - Kraków
  7. Konwencjonalna - Swoszowice
Dodane 10 maja 2024

Asystent projektanta - branża elektroenergetyczna

Lokalizacja

Kraków, Swoszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe, firma nieustannie rozwija się i pozyskuje nowe zlecenia przez co zwiększamy również zatrudnienie. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych i remontowych w zakresie sieci, instalacji i stacji elektroenergetycznych.

Aktualnie poszukujemy asystentki/a projektanta.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, rysunków, opisów, zestawień materiałów pod nadzorem projektanta

  • Wykonywanie uzgodnień dokumentacji

  • Aktywny udział w procesie projektowym

  • Odbywanie wizji lokalnych

  • Pozyskiwanie zgód

  • Wykonywanie koordynacji międzybranżowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień z zakresu przyłączy i sieci elektroenergetycznych

  • Doświadczenie w pracy w środowisku CAD

  • Znajomość oprogramowania do pracy biurowej (MS Office, Adobe)

  • Wykształcenie techniczne – preferowany kierunek Elektroenergetyka lub pokrewne

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

  • Prawo jazdy kat. B

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Swoszowice
ID: 917313657