2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Pruszków
ULMA Construccion Polska S.A.
Dodane 02 maja 2024

Asystent Projektanta

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejsce pracy: Koszajec 50, 05-840 Brwinów

CEL STANOWISKA: Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Projektanta będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert technicznych oraz projektów technicznych deskowań i rusztowań na potrzeby budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego oraz przemysłowego w ramach obsługi projektowej firmy ULMA.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie projektów technicznych deskowań/rusztowań wraz z obliczeniami statycznymi i zestawieniami elementów

  • Wykonywanie przedmiarów i ofert technicznych deskowań dla obiektów kubaturowych, przemysłowych oraz inżynieryjnych

  • Wizyty na budowach – nadzór nad montażem elementów, odbiory techniczne

  • Wspieranie handlowców od strony technicznej w rozmowach i negocjacjach z klientem

  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym oraz działem handlowym w zakresie pozyskiwania oraz obsługi kontraktów

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • Absolwent, ewentualnie student III, IV lub V roku Budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Dobrej znajomości statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji stalowych i drewnianych,

  • Biegłej obsługi komputera - w tym znajomość programów komputerowych do wykonywania obliczeń statycznych np. RM-WIN, Robot; bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD

  • Dobrej znajomości obowiązujących norm budowlanych krajowych oraz EuroCodów, znajomości Prawa Budowlanego, obowiązujących przepisów budowlanych i BHP w zakresie montażu deskowań

  • Umiejętności pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań.

  • Doświadczenie w zakresie projektowania lub wykonawstwa będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską

  • możliwość nabywania doświadczeń oraz rozwoju osobistego w ramach struktury firmy

  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę

  • dopłatę do urlopu

  • dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 911042127