2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Warszawa
  6. Inżynieria - Targówek
Dodane 07 maja 2024

Asystent Projektanta

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma projektowo-wykonawcza instalacji przeciwpożarowych poszukuje Asystenta Projektanta w Dziale Projektowym.

Zakres obowiązków- ASYSTENT PROJEKTANTA

Wykonywanie następujących zadań pod kierunkiem przydzielonego opiekuna:

  • Dbałość o sprawny przepływ informacji między działem projektowym a działem wykonawczym, katalogowanie oraz archiwizowanie dokumentacji związanej z realizowanym projektem.

  • Pomoc w wykonywaniu projektów (budowlanych, projektowych, wykonawczych, powykonawczych, warszatowych).

  • Opracowywanie zamówień wewnętrznych wykonywanych projektów i ewidencjonowanie ich w systemie DMS.

  • Dbałość o wizerunek firmy.

  • Udział w naradach koordynacyjnych oraz projektowych.

  • Współpraca z zespołem prefabrykacyjnym oraz montażowym.

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji.

  • Zachowanie tajemnicy w zakresie rozwiązań technicznych i organizacyjnych projektów firmy.

  • Dbałość o powierzony sprzęt oraz mienie.

Oczekujemy:

dobrej znajomości obsługi oprogramowania CAD

komunikatywności

samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

systematyczności i dokładności w pracy z dokumentami

wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat

mile widziane doświadczenie w pracy asystenta projektanta. Poszukujemy zarówno osoby z doświadczeniem jak i bez doświadczenia, chętnej do nauki.

Oferujemy:

pracę w młodym dynamicznym zespole

możliwość nauki i rozwoju

Miejsce pracy: Warszawa - Targówek

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 916661605