2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Cibórz
Dodane 20 kwietnia 2024

Asystent Kierownika Obiektu- Cibórz

Lokalizacja

Cibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Rekeep Polska to firma otwarta na różnorodność swoich pracowników i zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy osoby, która dołączy do nas na stanowisku:

  • Asystent/ka Kierownika

Miejsce pracy: Kuchnia w szpitalu w Ciborzu

Termin pracy: od zaraz

Oferujemy:

-możliwość rozpoczęcia pracy w dużej i stabilnej firmie

-darmowe śniadanie i lunch w dniach pracy

-terminowe wynagrodzenie

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracy

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

-składanie zamówień u dostawców

-wsparcie we wprowadzaniu nowych pracowników do systemu kadrowego

-ustalanie grafików

-dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i archiwizacja

-wprowadzanie nowych pracowników do systemu kadrowego

Wymagania:

-aktualna książeczka sanepidu - warunek konieczny

-rzetelność

-wielozadaniowość i samodzielność

-chęć uczestnictwa w szkoleniach doskonalących i szkoleniach zewnętrznych

W sprawie oferty pracy, prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX, lub bezpośredni kontakt z kierownikiem obiektu pod numerem +48**********96, w godzinach 08:00-17:00 - poza tymi godzinami prosimy i smsy.

Lokalizacja

Cibórz,

Lubuskie

Lubuskie, Cibórz
ID: 913149288