2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Kujawsko-pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Inowrocław
Dodane 14 maja 2024

Asystent/ka Zarządu - Market BHP sp. z o.o.

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Market BHP sp. z o.o. poszukuje Asystenta/ki Zarządu

Miejsce pracy: Inowrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnej i terminowej obsługi spraw zleconych przez Zarząd

  • Zarządzanie kalendarzem Zarządu w zakresie planowania i organizacji spotkań

  • Obsługa spotkań Zarządu

  • Asystowanie podczas spotkań i konferencji

  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i innych dokumentów na potrzeby Zarządu

  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie

  • Archiwizacja dokumentacji

Aplikuj jeżeli posiadasz poniższe kompetencje:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie przy wykonywaniu obowiązków

  • Wysoka kultura osobista

  • Gotowość do pracy na samodzielnym stanowisku

  • Umiejętność wyznaczania sobie priorytetów

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze

  • Biuro z wygodnym dojazdem i parkingiem

  • Zespół gwarantujący przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju

  • Zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko przyjazne Twoim pomysłom

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym przez formularz aplikacji OLX.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 918275137