2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Stare Miasto
Grupa LUX MED
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent/-ka Stomatologiczny/-a - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca w Centrum Stomatologicznym LUX MED Stomatologia w Poznaniu.

Oferujemy:

  • Współpracę z renomowaną firmą z branży usług medycznych, będącą liderem w Polsce;

  • Komfortowe warunki – pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Stomatologicznego LUX MED;

  • Formę współpracy- umowa zlecenie;

  • Pracę w dni powszednie oraz w weekendy

  • Rozbudowany pakiet dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, możliwość nauki języka angielskiego na całorocznym kursie języka angielskiego i inne;

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach;

  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie - kierunkowe;

  • Dyplom potwierdzający uzyskanie zawodu asystentki stomatologicznej;

  • Mile widziane roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku asystent/-ka stomatologiczny/-a;

  • Wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego;

  • Książeczka SANEPID-u;

  • Umiejętność samodzielnej pracy z Pacjentem, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista.

Główne zadania:

  • Czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych;

  • Przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej;

  • Przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 689207990