2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Reda
Dodane 20 maja 2024

Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego ds. monitoringu - Reda

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w obsłudze Klientów firmy
  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie zamówień
  • Aktualizowanie bazy Klientów
  • Wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy
  • Praca głównie w terenie
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie
  • Prawo jazdy kat.B
  • Komunikatywność i otwartość
  • Umiejętność utrzymywania dobrych, długotrwałych relacji
  • Własny samochód (do możliwości użytku służbowego) – zwrot kosztów paliwa

To oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe, wsparcie doświadczonego handlowca
  • Narzędzia potrzebne do pracy i dostęp do nowych technologii
  • Zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania
  • Pracę w wykfalifikowanym i zgranym zespole
  • Pełne wdrożenie ze szkoleniem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Reda
ID: 917947976