2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Bronisze
Dodane 22 maja 2024

Asystent/-ka ds. administracyjno-handlowych -PETIT FORESTIER POLSKA

Lokalizacja

Bronisze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Należymy do Grupy Petit Forestier, europejskiego lidera w wynajmie pojazdów chłodni. Jesteśmy Spółką, która wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje świadczy usługi w zakresie wynajmu pojazdów chłodni. Aktualnie poszukujemy pracownika na niżej wymienionym stanowisku.

Asystent/-ka ds. administracyjno-handlowych

Miejsce pracy: Bronisze

Opis stanowiska:

  •  obsługa wynajmu krótkoterminowego (oferty, umowy, faktury),

  • organizacja administracyjno – handlowa biura,

  • wsparcie administracyjne biura w realizacji bieżących zadań,

  • kontrola nad prawidłowym obiegiem dokumentacji oraz archiwizacja dokumentacji,

  • wprowadzanie faktur, raporty z bieżącej działalności,

  •  kontakt z klientami, dbanie o poprawny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dobra umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,

  • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,

  • sumienność i dokładność wykonywanych zadań,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,

  • umiejętność pracy w zespole,

  •  zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • dodatkowe benefity: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języków obcych.

Informujemy, że Administratorem danych jest Petit Forestier Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Broniszach przy ul. Świerkowej 1E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Petit Forestier Polska Sp. z o.o.”

Lokalizacja

Bronisze,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bronisze
ID: 668805640