2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Pruszków
Dodane 06 maja 2024

Asystent/ka biura w szkole językowej

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szkoła Językowa "Centrum Nauczania Benedu" poszukuje osoby na stanowisko Asystenta Biura.

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 15 lat i z pasją uczymy naszych uczniów języków obcych.

Stanowisko: Asystent Biura

Lokalizacja: Pruszków, praca stacjonarna

Obowiązki:

  • Obsługa administracyjna biura

  • Zarządzanie pracami administracyjnymi w szkole, rejestracja uczestników na kursy językowe, organizacja szkoleń, obsługa zapytań klientów, oraz budowanie profesjonalnych relacji z klientami i lektorami

  • Sprzedaż kursów i podpisywanie umów z kursantami

  • Wsparcie w organizacji kursów oraz innych wydarzeń szkolnych

  • Komunikacja z klientami w języku polskim i angielskim

  • Pozostałe zadanie związane z prowadzeniem biura

  • Obsługa Facebooka i Instagrama

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Zorganizowanie, punktualność oraz dbałość o szczegóły

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Umiejętność wyboru priorytetów,

  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne

  • Doświadczenie w obszarze administracyjnym będzie dodatkowym atutem, choć nie jest wymagane

  • Dobra organizacja pracy i wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

  • Bardzo dobra znajomości programów MS Office EXCEL (zakres podstawowy) oraz Word

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w biurze w Pruszkowie

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w dynamicznym środowisku pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Szkolenia językowe dla pracowników

Jeśli jesteś osobą energiczną, komunikatywną, lubiącą pracę z ludźmi i gotową do podjęcia nowych wyzwań, dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV :)

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 916480335