2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Śląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Katowice
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Kostuchna
Dodane 15 maja 2024

Asystent Hotelowy- Katowice

Lokalizacja

Katowice, Kostuchna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta hotelowego.

Zakres obowiązków:

-Pomoc przy toalecie porannej i wieczornej,

-pomoc w wydawaniu i spożywaniu posiłków przez gości,

-przypominanie gościom o zażywaniu leków,

-asysta w poruszaniu się po obiekcie.

Oczekujemy:

-Empatii,

-gotowości do pracy zmianowej,

-aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

-wysokiej kultury osobistej,

-umiejętność pracy zespołowej oraz budowania relacji z gośćmi.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie,

-praca zmianowa dzień/noc od poniedziałku do niedzieli,

-pracę w nowoczesnym i prestiżowym obiekcie,

-narzędzia niezbędne do pracy.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Kostuchna
ID: 900822163