2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Skawina
Dodane 16 maja 2024

Asystent działu wysyłki

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Asystent Działu Wysyłki

w Skawina, adres: Pileckiego 8, 32-050 Skawina, Polska

Opis stanowiska:

  • Pakowanie produktów zgodnie z zamówieniem;

  • Należyte zabezpieczenie produktów do wysyłki;

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy;

  • Stały kontakt z pickerami, działem sprzedaży hurtowej;

  • Doraźna pomoc zespołowi pikującemu, zespołowi wysyłki B2C, FBA;

  • Przygotowanie spakowanych zamówień do wydania firmie kurierskiej;

  • Wydawanie przesyłek firmom kurierskim.

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • wykształcenie średnie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność

  • Energiczność i zapał do pracy

Co przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Zatrudnienie na podstawie UZ na 2 miesiące na okres próbny

  • Po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie UoP + premia uznaniowa

  • Nowoczesną przestrzeń magazynową w Skawinie

  • Nieformalną atmosferę pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie na zdrowie i życie (dofinansowanie)

  • Imprezy integracyjne

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 906681550