2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Mikołów
  7. Logistyka - Centrum
Dodane 08 maja 2024

Asystent Działu Transportu

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Kuźnia Trans, założona w 1989 roku, jest jedną z największych polskich firm transportowych z własną flotą ponad 220 pojazdów i zatrudnia prawie 400 osób. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym i obsługuje klientów na terenie całej Europy Zachodniej. Do naszego biura w Mikołowie poszukujemy Asystenta Działu Transportu.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (warunek konieczny)

  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem (ukraiński, francuski, niemiecki, włoski, niderlandzki)

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • wykształcenie średnie (mile widziani studenci studiów niestacjonarnych)

  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego, a jedynie chęci do pracy :)

Zakres obowiązków:

  • planowanie i organizacja transportów międzynarodowych na terenie Europy

  • obsługa systemów informatycznych i platform internetowych

  • współpraca z kierowcami

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • wsparcie Działu Transportu

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy w tym telefon komórkowy do użytku prywatnego

  • szkolenia zawodowe

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy, bo wierzymy, że to początek twojej kariery w naszej firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Kuźnia Trans Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul Sikorskiego 34/45. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Kodeksu pracy. Jeżeli kandydat zamieści dodatkowe dane osobowe wykraczające poza zakres wskazany w ogłoszeniu oraz przepisach Kodeksu pracy to jednocześnie wyraźnie potwierdza, że zgadza się na ich przetwarzania dla celów związanych z przeprowadzeniem rekrutacji. Jeżeli kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę, jego CV będzie przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji. W tym celu prosimy zamieścić w przesyłanym CV następującą treść zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kuźnia Trans Sp. z o.o. moich danych osobowych zamieszczonych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb przyszłych rekrutacji.”

Wyrażone zgody mogą zostać cofnięte w dowolnym momencie, bez podawania przyczyn lecz bez wpływu na zgodność przetwarzania z prawem przed cofnięciem zgody. Kandydat ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Prawa można realizować wysyłając stosowne żądanie na adres: rodo_at_kuznia-trans.pl

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 825021099