2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zabrze
Dział Personalny
Dodane 21 maja 2024

Asystent działu sprzedaży

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ZARYS International Group to firma rodzinna ze 100% polskim kapitałem, aktywna na rynku od ponad 30 lat. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej. Nasze doświadczenie, szeroka oferta oraz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów sprawiają, że firma ZARYS jest jednym z liderów na polskim i europejskim rynku zaopatrzenia medycznego.

Twój zakres obowiązków

·        Wsparcie działu sprzedaży w obsłudze zleceń od klientów,

·        Współpraca z innymi działami firmy (produkcji, magazynem, zakupami, dzp)

·        Nadzór nad obiegiem dokumentacji działowej, zarządzanie korespondencją działu, archiwizowanie dokumentów

·        Przygotowywanie pism, raportów i zestawień na potrzeby działu sprzedaży,

·        Wprowadzanie, przetwarzanie i analiza danych

Nasze wymagania

·        Bardzo dobra znajomość MS Office ( zwłaszcza Excel, Word),

·        Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,

·        Samodzielność i umiejętności organizacyjne,

·        Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespole,

·        Motywacja i proaktywne nastawienie do powierzonych zadań,

To oferujemy

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·       niezbędne narzędzia pracy,

·       pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny Luxmed, ubezpieczenie grupowe na życie,

·       pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

·       miłą atmosferę w pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 916653226