2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 06 maja 2024

Asystent Działu Handlowego

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

SECURITY & CLEANING SYSTEM SP. Z  .O. O.

to firma sprzątająca i ochroniarska, która oferuje kompleksowe usługi dla biznesu.

Obecnie poszukuje osoby na stanowisko

Zadania:

-  Analiza rynku zamówień publicznych pod kątem nowych ogłoszeń o postępowaniach,

- Wstępna analiza dokumentacji przetargowej pod kątem spełnienia warunków udziału    w postępowaniu, w tym konsultacja z przełożonym,

- Katalogowanie dokumentacji przetargowej, archiwizowanie i udostępnianie dokumentacji      zgodnie z obowiązującymi przepisami,

- Współpraca z oddziałami we wszystkich fazach pozyskania zamówienia,

- Prowadzenie korespondencji z Zamawiającym,

- Monitorowanie pod kątem ważności dokumentów przetargowych: zaświadczenie z ZUS, US,   KRK, opinia bankowa, pełnomocnictwa,

- Realizacja procesu wniesienia wadium oraz zabezpieczeń należytego wykonania Kontraktu,

- Monitorowanie złożonych ofert, przygotowywanie raportów,

- Obsługa postępowań elektronicznych,

- Dbanie  o  aktualność  i  rozwój  portfolio  spółki  na  poczet  spełniania  warunków   udziału   w  postępowaniach.

Wymagania :

- Obsługa pakietu: WORD, OFFICE, EXCEL, poczta elektroniczna, wyszukiwarki   internetowe, portale przetargowe

- Doświadczenie pracy z dokumentami,

- Doświadczenie pracy w zespole oraz współpracy z osobami z oddziałów firmy,

- Sumienność, dokładność i odpowiedzialność, komunikatywność

- Mile widziana znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych,

- Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (skontaktujemy się z wybranymi osobami) lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 916437440