2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Mława
Dodane 29 maja 2024

Asystent / Dyspozytor w dziale Spedycji i Transportu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Transbud poszukuje pracownika na stanowisko Asystenta w dziale spedycyjnym.

Obowiązki Asystenta Spedytora

  • wsparcie pracy Spedytorów

  • Przygotowywanie dokumentacji transportowej i wprowadzenie danych do

  • nadzór nad poprawnością dokumentów

  • Monitorowanie realizowanych zleceń,

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość oferowanych usług

  • stały kontakt z kierowcami w zakresie realizacji zleceń (kontakt telefoniczny i mailowy)

  • monitoring obsługiwanych zleceń spedycyjnych

  • sporządzanie raportów

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność

  • znajomość branży TSL

  • umiejętność planowania zadań

  • gotowość do elastycznych godzin pracy

  • wysokie zdolności interpersonalne, samodzielność, asertywność

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Excel na wysokim poziomie!)

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży TSL

Oferujemy

  • pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • unikalne doświadczenie zdobyte w jednej z największych firm transportowych w Polsce

  • przyjazne, zadbane biuro z parkingiem dla pracowników

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Rozpatrzone zostaną wyłącznie zgłoszenia zawierające CV. CV możecie Państwo przesyłać na adres kadry(małpa)transbudgroup.pl bądź za pośrednictwem OLX.

WAŻNE: Biuro firmy i miejsce pracy znajdują się w miejscowości Uniszki Zawadzkie 6 km od Mławy.

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 918522177