2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Radomsko
Dodane 01 maja 2024

Asystent ds zakupów i logistyki

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PRT Radomsko sp. z o.o., jeden z największych zakładów recyklingu butelek PET w Europie, poszukuje do swojego zakładu zlokalizowanego w strefie przemysłowej w Radomsku pracownika na stanowisko:

ASYSTENT DS ZAKUPÓW I LOGISTYKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wprowadzanie zamówień zakupowych, sprzedażowych i transportowych do systemu ERP

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na transport dostaw materiałów do produkcji i codzienny nadzór nad realizacją tych dostaw

  • Wprowadzanie i przesyłanie niezbędnych danych ze zrealizowanych zleceń transportowych i zakupowych dla celów rozliczeń wewnętrznych

  • Przygotowywanie i wysyłanie zestawień okresowych

  • Przygotowanie raportów dot. działań Działu Zakupów i Logistyki

  • Udział w analizach jakościowych materiałów do produkcji

  • Zastępstwo za innych pracowników działu

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość obsługi programów MS Office, w szczególności Excel

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i z wieloma zadaniami równocześnie

  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku Dynamics365 bądź innym programie klasy ERP) lub w przetwarzaniu dużej ilości danych

OFERUJEMY

  •  Bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie i umowę o pracę od początku zatrudnienia

  • Stabilną pracę w dużej międzynarodowej firmie, stale rozszerzającej swoją działalność w Polsce

  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym i bogaty pakiet socjalny (m.in. Fundusz Socjalny, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenie medyczne i inne)

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ALPLA

 CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS? WYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ LUB ZADZWOŃ: +48 452 135 817

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 914199709