2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Bogumiłów
Dodane 08 maja 2024

Asystent ds. planowania

Lokalizacja

Bogumiłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

                        Epicom Sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży FMCG w Polsce. Od ponad 15 lat specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości papierów higienicznych – ręczników kuchennych i papieru toaletowego. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w kraju. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Polsce. Podstawą sukcesu Epicom jest młody, dynamiczny i niezwykle profesjonalny zespół ludzi, który od zawsze jest priorytetem i najwyższą wartością w firmie.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Bogumiłowie gm. Kleszczów (21 km od Bełchatowa, 17 km od Kleszczowa, 37 km od Radomska) poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Wymagania:

·       Mile widziane wykształcenie związane z zarządzaniem produkcją, logistyką lub pokrewnymi dziedzinami

·       Wykształcenie minimum średnie

·       Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office z naciskiem na excel)

·       Umiejętność analitycznego myślenia

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy

 Zakres obowiązków:

·       Pomoc w tworzeniu krótko i długoterminowych harmonogramów produkcyjnych

·       Opracowanie planów produkcji

·       Pomoc w tworzeniu oraz bieżąca analiza zapotrzebowania na surowce

·       Tworzenie oraz modyfikowanie istniejących receptur produkcyjnych

·       Tworzenie nowych zleceń produkcyjnych (BOM)

·       Przygotowywanie raportów na potrzeby działu

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

·        Bogaty pakiet dodatków motywacyjnych do pensji (premia miesięczna, premia absencyjna, dodatek urlopowy, bony świąteczne, nagrody uznaniowe, dopłata do grupowego ubezpieczenia na życie, dopłaty do posiłków, nagrody za staż pracy)

·        Bogaty pakiet szkoleń

·        Perspektywy rozwoju oraz awansu w ramach struktur szybko rozwijającej się firmy

·        Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodej, dynamicznej firmie

Lokalizacja

Bogumiłów,

Łódzkie

Łódzkie, Bogumiłów
ID: 880668467