2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Bemowo
Dodane 24 maja 2024

Asystent ds. administracji - R&D Services

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wyłączny agent włoskich marek odzieżowych sektora Premium poszukuje kandydata na stanowisko: Asystent/ka działu Administracji.

Asystent działu administracji

Twój zakres obowiązków

·        Rozliczenia sklepów odzieżowych i sporządzanie raportów sprzedażowych

·        Kontrola prowizji i windykacja należności

·        Wprowadzanie faktur do systemu magazynowego

·        Wprowadzanie płatności do systemu bankowego

·        Współpraca z działem księgowym

·        Kontakty z zagranicznymi dostawcami (kwestie logistyczne i transportowe)

·        Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

·        Rozliczanie kart służbowych

·        Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytu oraz zestawień na potrzeby firmy

Nasze wymagania

·        Znajomość języka angielskiego

·        Doświadczenie w pracy w sklepie lub w administracji na podobnym stanowisku

·        Wykształcenie wyższe

·        Znajomość programu Excel, WFMAG lub inne ERP

·        Bardzo dobra organizacja pracy

·        Mile widziana znajomość języka włoskiego

Oferujemy

·        Umowę o pracę;

·        Pakiet medyczny Allianz;

·        Kartę Multisport;

·        Możliwość rozwoju zawodowego;

·        Lekcje języka włoskiego i języka angielskiego;

·        Zniżki na produkty wybranych marek Premium.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 917421629