2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dodane 20 maja 2024

Asystent / Asystentka w Dziale Prawnym

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie działu prawnego w bieżącej pracy administracyjnej
  • archiwizacja dokumentów prawnych i kontrola obiegu dokumentów
  • opracowywanie aneksów do umów
  • wsparcie w kwestiach korporacyjnych (protokoły, uchwały, pełnomocnictwa, wnioski KRS)
  • prowadzenie researchów
  • pozostałe obowiązki administracyjne

Nasze wymagania:

  • student/ka III-V roku prawa
  • gotowość do podjęcia współpracy w niepełnym wymiarze godzin (ok. 16 godzin tygodniowo)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa cywilnego
  • gotowość na współpracę w trybie stacjonarnym (możliwa praca zdalna okazjonalna)
  • dbałość o szczegóły, skrupulatność w pracy nad dokumentem

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • wsparcie doświadczonych starszych prawników
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość uzyskania referencji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 916438091