2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Toruń
Dodane 28 maja 2024

Asystent Architekta

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukuję osoby na stanowiska Asystent Architekta.

Praca w kilkuosobowym gronie nad niewielkimi projektami lokali handlowych i gastronomicznych, przy współpracy z biurem architektonicznym ze Stanów Zjednoczonych. Projekty przygotowywane są całkowicie w języku angielskim, w oparciu o dokładne prototypy i wytyczne inwestorów. Projekty dotyczą nie tylko branży architektonicznej, ale również (w pewnym okrojonym zakresie) branży elektrycznej, HVAC czy sanitarnej.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji rysunkowej (CAD 2D)

  • wykonywanie kolorystyk elewacji (Photoshop 2D)

  • kontakt z biurem architektonicznym w Stanach Zjednoczonych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (kontakt ze zleceniodawcą oraz projekty wyłącznie w języku angielskim);

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCad 2D (biegłe posługiwanie się skrótami klawiszowymi, praca na x-reff'ach, itp.);

  • dobra znajomość oprogramowania Photoshop i MS Office;

  • ukończone studia na kierunku Architektura (lub podobne)

  • znajomość oprogramowania SketchUp (lub podobne);

  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu architektoniczno-budowlanym, zwłaszcza w języku angielskim

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 770230224