2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Zabierzów
Dodane 25 kwietnia 2024

Architekt / Asystent Architekta NOWOCZESNE BUDOWNICTWO

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabierzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Timber Moon sp. z o.o. działająca w obszarze budownictwa ekologicznego, zatrudni osobę na stanowisko architekt / asystent architekta. Budujemy nowoczesne domy dla naszych klientów oraz realizujemy własne inwestycje deweloperskie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych: timbermoon.eu oraz timbermoonliving.eu

Wymagania i obowiązki:

*Wyższe wykształcenie architektoniczne

*Przygotowanie projektów architektonicznych

*Przygotowanie dokumentacji budowlanej

*Procesowanie zgłoszeń i pozwoleń

*Koordynacja projektu

*Znajomość programów projektowych

*Dobra prezencja i kultura osobista

*Umiejętność pracy w zespole

*Umiejętność swobodnej komunikacji

*Dobra organizacja pracy

*Dokładność i staranność

Mile widziane:

*Koncepcje funkcjonalnych układów pomieszczeń

*Uprawnienia konstruktorskie

*Umiejętność szybkiego uczenia się

*Znajomość technologii szkieletowej

*Doświadczenia na podobnym stanowisku

*Znajomość języka Angielskiego.

*Wykonywanie wizualizacji

Oferujemy:

*Umowa o pracę lub kontrakt B2B

*Sprawiedliwe ocenianie i traktowanie z należytym szacunkiem

*Możliwość awansu

*Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje

*Wyjazdy integracyjne

*Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

*Bezpośrednie wsparcie doświadczonych i otwartych osób

Wynagrodzenie: Do ustalenia po rozmowie kwalifikacyjnej w zależności od posiadanych kompetencji oraz wniesionej wartości w rozwój firmy. Przyjdź, poznaj nas i zobacz jak pracujemy!

Jak aplikować?

Opowiedz nam o sobie i uwzględnij poniższe wytyczne:

- Podziel się swoim dotychczasowym doświadczeniem

- Czym zajmujesz się obecnie?

- Ile godzin chcesz pracować?

- Ile chcesz zarabiać?

- Od kiedy możesz rozpocząć pracę?

- Dlaczego chcesz pracować na tym stanowisku?

Proszę wysłać swoje CV za pośrednictwem OLX Odpowiadamy wyłącznie na wybrane aplikacje.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Zabierzów,

Małopolskie

Małopolskie, Zabierzów
ID: 811731170