2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Stalowa Wola
GreenMax
Dodane 17 maja 2024

Pracownik ogólnobudowlany/ocieplenia pianą PUR - Stalowa Wola

Wynagrodzenie

7 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Współpracuj z GreenMAX!

GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych, termomodernizacji oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad sześciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży.

Dysponujemy stałą załogą zaangażowanych specjalistów. Nasz dział dofinansowań, skutecznie organizuje wszystkie formalności. Posiadamy wyjątkowo korzystne formy finansowania. Na rynku wyróżnia nas dokonała obsługa pomontażowa.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy

Aplikatorów piany PUR oraz Pomocników Aplikatora piany PUR

Zakres obowiązków:

·         Obsługa maszyny do natrysku pianą poliuretanową

·         Aplikacja piany poliuretanowej metodą natryskową

·         Dbałość o stan maszyn i urządzeń, przeprowadzanie prac konserwacyjnych i drobnych napraw

·         Zabezpieczenie miejsca aplikacji

Wymagania:

·         Umiejętność obsługi urządzeń mechanicznych

·         Mile widziane doświadczenie przy pracy z natryskiem

·         Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E)

·         Zdolności manualne

·         Sumienność w wykonywaniu obowiązków

·         Dobra organizacja własnego czasu pracy

·         Umiejętność pracy w zespole i sytuacji stresowej

·         Determinacja w działaniu i zapał do pracy

·         Dyspozycyjność i solidność

·         Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku

·         Specjalistyczne szkolenia

·         Wsparcie techniczne

·         Szkolenia w terenie

·         Profesjonalne narzędzia pracy

·         Kartę Multisport Plus

Zainteresowany/a? Wyślij nam swoje CV

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GreenMax Sp. z o.o. z siedzibą w: Twarda 18, 00-105 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 917358214