2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 07 maja 2024

Aplikant/ka w kancelarii adwokacko-radcowskiej

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Opis

Kancelaria adwokacko-radcowska DWWS Legal

Jesteśmy kancelarią założoną przez dwóch młodych pasjonatów sporów i regulacji prawa handlowego. Zajmujemy się głównie prawem w obszarze szeroko pojętego obrotu gospodarczego w tym prawem nowych technologii oraz regulacjami unijnymi. Nasza kancelaria znajduje się w centrum Wrocławia, w bliskim sąsiedztwie pasażu Pokoyhofa i NFMu.

W związku z rozwojem kancelarii szukamy aplikanta/tki 1 lub 2 roku. Istnieje możliwość objęcia patronatem (adwokata lub radcy prawnego).

Interesujesz się prawem gospodarczym? Chcesz uczestniczyć lub prowadzić skomplikowane spory na etapie negocjacji, sądowym i egzekucyjnym? Znasz reguły wymiany towarów i usług w ramach UE? Rozumiesz czym jest FinTech i blockchain? Dołącz do nas! Rozwijaj się pod okiem doświadczonych prawników i pracuj bezpośrednio z klientami z Polski i z zagranicy.

Twoje główne zadania:

  • przygotowywanie pism procesowych i umów,

  • reprezentacja na rozprawach,

  • research prawny,

  • audyty prawne i negocjacje,

  • bieżąca pomoc w prowadzeniu spraw Kancelarii.

Nasze oczekiwania:

  • przejawiasz inicjatywę, umiesz pracować samodzielnie i dokładnie,

  • szukasz nieszablonowych rozwiązań i myślisz przyszłościowo,

  • masz pozytywne nastawienie i chcesz się rozwijać,

  • masz status aplikanta lub kończysz studia prawnicze.

  • preferowana bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

Jesteśmy otwarci również na osoby bez doświadczenia. Nauczymy Cię, jak poruszać się w świecie prawa nowych technologii oraz sporów procesowych związanych z obrotem gospodarczym.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 645477685