2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 07 maja 2024

Aplikant adwokacki - Kancelaria Adwokacka adw. Emilii Mądreckiej

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Kancelaria Adwokacka adw. Emilii Mądreckiej z siedzibą we Wrocławiu poszukuje aplikanta adwokackiego I lub II roku do nawiązania stałej (stacjonarnej) współpracy.

Zakres obowiązków: sporządzanie projektów pism procesowych, umów, pism w ramach obsługi prawnej spółek; zastępstwo w trakcie czynności procedowanych przed sądami, Policją, prokuraturą, organami administracji publicznej (także poza terenem apelacji wrocławskiej) oraz bieżący kontakt z ww. jednostkami; podstawowe prace administracyjno-biurowe oraz kontakt z klientami; udział w spotkaniach z klientami.

Wymagane umiejętności: obsługa programów pakietu MS Office (Word, Excel), obsługa urządzeń i sprzętów biurowych (ksero, skan, itp.), znajomość języka angielskiego (min. w stopniu komunikatywnym), mile widziana znajomość języka niemieckiego, zdolność pracy pod presją czasu, prawo jazdy i własny samochód, dobra organizacja własnej pracy i jej przestrzeni, mile widziane doświadczenie w pracy w kancelariach adwokackich/radcowskich.

Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia (ustalane indywidualnie), pełne wsparcie merytoryczne, wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (3.500,00 – 5.000,00 złotych netto), płatne nadgodziny, możliwość objęcia patronatem, praca w centrum miasta, imprezy firmowe.

Zapraszamy do przesłania CV w wiadomości zwrotnej.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913643528