2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Śląskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Zabrze
Dodane 06 maja 2024

Animator czasu wolnego / Instruktor warsztatów artystycznych

Wynagrodzenie

50 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Mobilna Pracownia plastyczno - sensoryczna Do dzieła nawiąże stałą współpracę podczas naszych kreatywnych warsztatów artystycznych oraz animacji.

Praca na umowę zlecenie:

Instruktor warsztatów artystycznych.

Obowiązki:

Wspieranie dzieci uczestniczących w warsztatach.

Dbanie o czystość miejsca pracy.

Oferuje:

Pracę w godzinach porannych do południowych.

Wynagrodzenie od 50 zł brutto do 80 zł brutto za godzinę.

Praca jest wykonywana na terenie Śląska dojeżdżamy do placówek.

Animator/Animatorka

Obowiązki:

Artystyczne malowanie twarzy.

Brokatowe tatuaże.

Balonowe Zoo.

Oferuje:

Pracę w weekendy.

Jeżeli kochasz pracę z dziećmi, nie boisz się nowych wyzwań, jesteś dyspozycyjna/dyspozycyjny w godzinach porannych w tygodniu lub/i w weekendy 2-4 h to koniecznie wyślij swoje CV i skontaktuj się ze mną:

50*******18

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 916403131